Leden 2013

30. ledna 2013 - err

30. ledna 2013 v 20:33 | A. |  my life
Dobrý večer!
No takže Vám teda na poslední chvíli píšu. Řekla jsem si, že se o blog budu starat, tak se starám. Původně jsem měla v plánu přidat článek do rubriky 'My dreams', napsat článek o tom, jak chci do NY, ale po tom, co mi pár lidí zkazilo náladu se vzmůžu snad jen na tohle. No dneska ráno jsem podivně až moc stíhala. No asi jsem si to vybrala za ten večer, kdy jsem nestíhala ani ň a nenaučila jsem se ani ň do školy. Taky to tak dopadlo, ZVS zkoušení. Pf, za 3. Aspoň tak. Dvouhodinovka výtvarky. Jůů, trošičku oddych - děláme teď jednu kresbu pastelem, děsně mě to baví, už doladím jen detaily a prý to jde na nástěnku, muhehe. Vyfotím to a dám to sem příští týden. Šestou hodinu trolling španělštináře a pak pospávání při dějepisu a fyzice.
peeerex.

29. leden 2013

29. ledna 2013 v 20:28 | A. |  my life
Měl bys plavat, měl bys plavat, měl bys plávat, plávat, plávat!
Hela hou na entou:D:D.. né dobrý, jsem OK. Jen jsem si dneska celý den říkala zpívala ten nadpisek. No dobře, dneska to byl fakt trhlý den. Domů jsem jela už v jednu. No tak přece tam nebudu na 7. vyuč. hodinu, když to je tělák a já mám omluvenku na 2 týdny a můžu jet o dva vlaky dřív. Jo, dneska snad poslední oddychový den. Od zítra - zkoušení na 2. pololetí, což moc nedává smysl, když výzo je ve čtvrtek a nový pololetí začíná v pondělí... (gympl je úchylárna). Dneska místo fyziky ájina, potom španělština (no jejej), matika, zamáček (2x jejej), chemie (chróópšííí, koukali jsme na nějakou kazetu o krystalických strukturách) a pak ulitá z těláčku. Pokaparáááda. Jinak, moc lidí tu zatím nebylo, ale pevně věřím, že se to rozjede!
perex.

outfit nub. 1

29. ledna 2013 v 16:20 | A. |  inspiration
Ahojda :)
Asi před hodinkou, když jsem přilítla domů, jsem udělala outfit. Je jeden z mnoha, co mám předpřipravené. Absolutně jsem si zamilovala tento styl! Džíny se zvýšeným pasem, menotolová barva, svetýrky a cvočky! O botkách ani nemluvě. Problémem je, že na takovýhle styl fakt nemám money a v zimě se stejně o styling moc nezajímám... Proč taky? V takových botkách vyjít do města tak se vrátim místo s mentolovýma s hnědě posranýma botama!:D To psaníčko je božský!

high-waisted mentol style

Jak se ti líbí takovýhle styl?
Ozvu se večer
A.

graphic // something #1

28. ledna 2013 v 18:07 | A. |  creations
V poslední době jsem se zase vrhla na grafiku, ale spíše s tím, že se snažím naučit něco jiného, nového. A tak jsem zkusila nějaké abstrakce, profesionálně - luminiscenční čáry. Každý to zná a většina to umí používat, ale já to chtěla zkusit sama. Je to moje 2. taková práce a podle mě hodně povedená. Dělala jsem to napůl s návodem napůl po svým. Největší piplačka asi s tím, udělat perem křivku podle mých představ! Nakonec se to povedlóó a jááá jsem spokojená :). Myslím, že se to dá použít jako hezká textura.

Pro plnou velikost klikni na obrázek
Celkově mi to nahrávání zkazilo kvalitu, ale co už :)).

Váš názor?
Máte s takovouto grafikou zkušenosti?
A.

my dreams

28. ledna 2013 v 16:54 | A.
Rozhodla jsem se založit rubriku pod názvem ,,My dreams''. O co tu běží? Je to takový můj projekt. Mým snem je procestovat svět a sem budu postupně dávat místa, na které bych se chtěla podívat. Ať už světové metropole a obrovská města, tak třeba i přírodní jevy a zajímavosti. Nevím jestli pujdu postupně od východu na západ nebo obráceně, nebo jen tak budu přidávat co mě napadne. Co najdete v článcích? Hlavně proč mě to danné místo zaujalo a co bych přesně chtěla vidět. Dále také fotografie, které mě zaujaly zdroj najdete vždy pod článkem.

Tento projekt jsem si vymyslela sama a na žádném jiném blogu jsem ho neviděla!


27. leden 2013 - nic nedělání

27. ledna 2013 v 20:00 | A. |  my life
http://24.media.tumblr.com/1194413186de95170510815a87207de6/tumblr_mgw0neHAlD1r5s4bjo1_500.gif

Ahoj, ahoj, ahoj
Hehe, no tak jsem si tenhle blog obnovila. Muhaha. Důvod? Ani nevím, snad jen to, že ve škole už se to zklidnilo a já teď nemám co na práci. Zkoušení na druhý pololetí začíná až nevim kdy není to důležitý. Dneska jsem byla jakože doma. To víte, celý den sněží, je zima, jak já nevím kde a k tomu se vážně nenajde moc lidí, co by byli ochotní přijet a jít ven a nebo vůbec jít ven. Ikdyž hlavní problém je to 'přijet'. Nakonec jsem se teda vykopala z peřin a odtrhla od filmu a šla na tréning.

Znáte film ,,Láska a jiné závislosti''? Doporučuju všema deseti. Teda no, když jsem poslala trailer a scénku nejlepšímu kamarádovi označil mě za nymfomanku:D. Ehm, takže když už tak do sluchátek nebo když nikdo není doma a nebo zvuk hóódně potichu, protože u některých scénkách si člověk fakt není jistý jestli to hrajou nebo spolu vážně.. noo, emm. Nebudeme vulgární. V hlavní roli moji dva miláčci - Anne Hathaway a Jake Gyllenhaal!

Jo desing. Tyo teď si tak uvědomuju kolik už je hodin. Předělávala jsem to snad 1985960584 milionkrát. No nakonec jsem vážně spokojená! Yes, I like it! A když se tak koukám na to lovin' uvědomuji si, že to asi nikdo číst nebude. No co už, mazat se mi to nechce:D.

Dobře. Asi bych se měla podívat na tu školu a dát si aspoň symbolicky věci do tašky. No tak třeba mě ještě napadne něco, čím bych měla zaspamovat internet a sklidit pár hejtů. Jo, začíná SNC na Expresradiu takže si dám hezky vanu a budu poslouchat jazz, funk a soul music :).

Pac a pusůůů
A.