Únor 2013

27. února 2013

27. února 2013 v 20:12 | A. |  my life
8512759859_70bf55117a_b_large
Dneska dva články? Vážně? Jooo! No, dlouho jsem neotravovala internet a jeho uživatele svýma důležitýma událostma v životě, tak to musí být. Naposledy jsem psala o plesu, že? Tyo přijde mi to jako milion a jeden rok zpátky. Od tý doby se toho moc nestalo. Snad jen, že jsme v pátek (22.2.) hráli divadlo. No tyo. Utrhněte mi hlavu, co oni tam zase předváděli. Teda spíš nepředváděli. Přeházený repliky, zapomenutý scény.. my god! V sobotu jsem byla doma, protože mi nebylo zrovna nejlíp. Nic moc jsem z toho nesnědla.. pf, no pak přijel asi po 2 měsících táta. Bohužel k nám domů. Bohužel, protože se zase chytli s mámou a mě z toho bylo tak na nic, že jsem jen seděla a brečela a říkala jsem si, jak se možný, že ty lidi, kteří se tak milovali, a kteří mi dali život se můžou tak nenávidět. Nevím koho litovat víc. Jestli mámu nebo tátu. Miluju je, ale nenávidím.


infinity

27. února 2013 v 18:49 | A. |  from my head
Procházím se a dívám se do dálky. Co krok to jiný pohled. Co krok to jiná perspektiva. Krok za krokem jdu dál a dívám se dál a dál - Do nekonečna. Zastavím se a prohlížím si hvězdnou oblohu nad sebou. Vesmír. Nekonečný prostor. Někde tam je teď někdo, kdo dělá to stejné jako já. Stojím, čumím a sním. Vítej a mém nekonečném světě.

Tumblr_mhak23juti1ruah4oo1_500_large


#1 - tygrované rifle

24. února 2013 v 17:35 | A. |  my style

Dobrý podvečer.
Rozhodla jsem se udělat novou rubriku - my style. Budu sem přidávat věci, které bych si buď chtěla koupit (takže wishlist), také věci, které už mám a jsou to mé oblíbené kousky a i mé vlastní outfity (hlavně v létě). Chtěla bych vám poděkovat za komentáře u minulého článku:). Dělá mi to radost. Teď k oblečení.


graphic // kresba #1

23. února 2013 v 10:39 | A, |  creations
Ahojda,
Asi není zrovna ideální ozvat se jednou za týden. Ale pokusím se to zlepšit. Dneska ráno jsem si prohlížela nějaké kresby, co mám doma a našla jsem tuhle. Baletní střevíčky. Kreslila jsem jí asi před rokem, kdy mě hrozně chytnul balet. Našla jsem totiž svoje starý cvičky a vzpoměla jsem si, jak mým snem bylo jednou tancovat na špičkách. Teď už bych asi nechtěla, ale i tak mám balet hrozně ráda. Tohle byl takový můj první pokus udělat něco tužkou a pastelkama dohromady a učila jsem se na tom nějaký základní stínování :). Podle mě jedna z těch povedenějších čmáranic.
Jinak děkuji za komentáře u předchozího článku, udělalo mi to hroznou radost!

Nekopíruj!

17. února 2013 - víkend

17. února 2013 v 14:25 | A. |  my life


Zdravím bobani :3
Taky milujete ty akce, který si do puntíku naplánujete a pak vám přesně tak vyjdou? Jo já taky! No, ve čtvrtek jsem byla u kadeřnice. Výsledek hore. Jsem s tim hrozně moc spokojená. Lidi mi to chválí za což jsem taky ráda a cítm se v tom hrozně dobře. Juch. V pátek jsme měli mít soudtředko, ale to nám díky Bohu odpadlo, takže jsem měla docela dost času na to se připravit (stejně jsem nestíhala!) V půl pátý přišla Kikulíínka a šly jsme na námko ještě něco koupit a pak k nám. Ani jedna jsme nevěděla, co si udělat na hlavě :D. Místo v půl sedmý jsme vyrazily v sedm a to jsme ještě po celým sídlišti hledaly auto jejího táty a málem nám ujel! Nakonec jsme tam dorazily včas :).

No byl to mazec! Asi přes 400 lidí minimálně! Prodávaly jsme tombolu, byly jsme 2 dvojice a než jsme oběhly všech 30 stolů tak nám to trvalo asi 3 hodiny! Pf! A to jsme se na to po 12 stolech vys*aly a šly tancovat, holky to dooběhly (děkuju) a ani nenadávaly (O:) děkujuu). Kiki tam měla nějakýho kamaráda, který tam přišel s Koubou takže jsem mu mohla po 3 letech vynadat za tu zničenou mikinu -_-. Pak tam byli ještě kamarádi, se kterýma jezdím ráno do školy. No prostě pařba jak sviň! Koplaho-band si to dával. Skvělá hudba - jak společenský tance tak i pořádný rockec zahráli, takže jsme si to fakt užila! :D Jo dobrý bylo, když mě Vítek tahal za ruce přes celej parket a pořád se mnou točil a kdoví co. Při polce jsem se docela zabíjela no a u jivu se mnou taky dělal nějaký kreace, co neznám. Uuu, bylo to dokonalý, bylo to úžasný, jak jsme tam tancovali, skákali, řvali a zpívali a smáli se! Až moc dokonalosti ')). No dobře, potkala jsem svýho bývalýho.. no, zvláštní pocit, když ho člověk vidí, podíváte se sobě do očí, pozdravíte se a proběhne ti v hlavě myšlenka, že i přesto, jak ho nenávidíš, by bylo hezký tady být spolu.

12. února 2013 - jojo, já vím

12. února 2013 v 16:18 | A. |  my life
Dreamitwwishit_132765306_large
Joooooooo, já vím, že na ten blog tady seru kašlu. Ale on vážně není čas a když je tak jen ve stopovém množství a to po většinou dělám něco jinýho než, že jsem na blogu. Ale na netu jsem to jo. Ale potom je tu ta moje lenost něco napsat žeo. Takže v posledních dnech jenom škola, škola, škola. A doufám, že se to na těch známkách nějako projeví. O víkendu jsem měla leháro, na všechno jsem kašlala a užívala si tu trochu času pro sebe. Začala jsem se koukat na Přátele :D. Pro změnu. Jsem sice pořád v 1. sérii, ale na ně stejně nic nemá! :)

Ve čtvrtek jdu ke kadeřnici! Juchůů, hrozně se těším :3 zase si nechám dát ofinu, ale tentokrát v trochu jiným štýlu. Ale jestli se to kadeřnici povede tak to bude super! Přičemž hnedka potom jdu na taneční soustředění. Přijede Klára z Prahy a bude nám pomáhat s choreografií. Domů přijdu v děvět nejdřív, v pátek hezky pohodička ve škole a věčéér.... Večer Basketbalový ples! :) Jdu tam pomáhat, prodávat lístky do tomboly, společně s Kikulínou. Bude tam asi milion mých milovaných lidí :).
perex.

outfit nub. 2

4. února 2013 v 18:13 | A. |  inspiration
Ahoj,
pro dnešek zatím jen inspirace na outfit. Dělala jsem jí před měsícem asi. Zimní outfit na porcházku s kamarádkama, kterou zakončíte někde v kavárně nebo cukrárně. Nebo i na nákupy. Prakticky kamkoliv :D. Miluju věci se sovama, takže mě jednoznačně uchvátil svetřík a mám slabost pro tento styl bot. Když tak koukám na ty ceny jednotlivých kousků oblečení, není to nic levnýho no. Takže opět mi nevyšel pokus udělat outfit cenově dostupný i smrtelníkům:D tak příště.

Winter outfitt

Bundička taky nemá chybku:). Hrozně bych takovou chtěla, ale zatím jsem nesehnala žádnou, ve který bych si nepřipadala jako šlehačka na dortu.

Jak se ti líbí tato inspirace?
A.

3. února 2013 - No stress, relax

3. února 2013 v 19:13
182107_444573098907724_2058979614_n_large

Dobrý podvečér :)
Založila jsem si We heart it. Bombáá! No jak se mám? Docela fajnově. Vlastně ne, hodně fajnově, jen jsem uvavená, ale popořadě. Ve čtvrtek nám odpadlo odpoledko, vysvědčení jsme měli dostávat 6. hodinu, ale naše profesorka neměla být ve škole, tak nám to dala už o chemii 2. hodinu. Takže jsme přijeli domů už v půl druhý místo ve tři. Skoro celý den jsem strávila povalováním se doma. Pak večer jsem šla do studia na tréning. Půl hodiny jsme tam řešily s holkama závěr. Nakonec to padlo a s choreografkou a Káťou jsme předělaly hudbu. Paráda. Teď už to jen domixovat a natrénovat a hezky pěkně 16. března na soutěž do Chrudimi - těším se! Hrozně moc! Nakonec jsme tam s K. zůstaly i na dospěláky a koukaly na jejich 'Chicago' až mě tak zblblo, že jsem to pak poslouchala celý další den. Domů jsem dojela kolem devátý. Padla jak zbitá do pelechu a chróópšíí.

perex.

Sev. Amerika #1 - New York

3. února 2013 v 11:53 | A. |  my dreams
Rozhodla jsem se začít s místem, které mě uchvátilo už před několika lety. Místo splněných snů, obrovských možností, se vším, co by člověk mohl hledat. Řeč je o světové metropoli New York.

Znám jen pár lidí, kteří by do NY v životě nejeli, ale lidí, kteří pevně věří, že jednou se tam podívají a splní si svůj sen taky není mnoho. Já jsem mezi nimi. Už kdysi dávno jsme s nejlepší kamarádkou snily o tom, že jednou poletíme do New Yorku. Až si uděláme střední. Jo nakonec jsme si vysnily nádhernou budoucnost. Nejlépe byteček na Manhattanu a práce snů :)

Co mě zaujalo? Nevím, od jakživa jsem městský typ člověka. Když jsem v těch filmech viděla ty holky a ženy, jak si chodí po ulicích NY na vysokých podpatkách a luxusním oblečení, s papírovými taškami z nejdražších butiků. Stal se tím sen. Jo, vím. Stojí to prachy, ale taková práce v NY je taky mým snem. Když vidím ty fotky a nikdy neumírající noční život.. dala bych nevím co za to, abych se tam podívala.

Co chci vidět? Myslím, že tady toho snad bude nejvíc. Jenom na Manhattanu je více než 150 nejatraktivnějších míst v NY. Ty, které bych chtěla nejvíce vidět jsou: Rockefeller Center, Empire State Building, Times Square, Central Park, Pier 17, Plavba se Circle Line, Grand Central Station, Katedrála sv. Patrika, Madame Tussauds, Metropolitní muzeum umění, sídlo OSN, Museum of Natural History, Wall Street, Zoo central park, Weihnachtsbaum am Rockefeller Center, Broadway a samozdřejmě Ostrov Svobody. Je toho daleko víc. New York je obrovské město a navštívit každou památku by zabralo roky.

Závěr: Hned, jakmile budu mít příležitost tak moje cesta povede do NY. Doufám, že i společeně s mojí nejlepší kamarádkou.

Obrázky - perex.