Březen 2013

18. března 2013 - prvnííííííííííí

18. března 2013 v 17:47 | A. |  my life
Už se zlatýma medajlema :3 SMOT ONE!
Ahojdaaa
Vím, že teď jedu pořád jen deníček, ale jinak to nejde! Za prvé, chci hrozně poděkovat za komentáře a návštěvnost - jste užasní! Jak jsem psala, byla jsem na taneční skupině roku 2013. WOW! Jeden z nejlepších tanečních zážitků v mém životě. Tolik lidí a ta atmosféra! Adrenalin v krvi, bolavý břicho, otlučená kolena, nervozita, strach, radost, štěstí. Ani nevíte kolik pocitů jsem měla. Ať už přímo na parketu nebo předtím. Hrozně se těším na 2. kolo. Budou tam všechny skupiny v juniorech a dospělých. Největší taneční třídy české republiky. Mazeeec. Jediný, co mě štvalo byla šatna:D. MG! Nás tam jede 49 celkem a oni nám daj šatnu se 4 lavičkama pro 2, malou koupelnou a k tomu napůl s TS Oliver. Pro nás tedy 5 metrů čtverečních:D.

Jedeme! Máme v tom dost chyb a ten konec jsme podělaly, ale do dalšího kola to vypilujeme!

15. března 2013 - nervozita

15. března 2013 v 7:59 | A. |  my life
Dobré ráno :3
Venku poletují snad už poslední sněhové vločky této zimy a já jsem už od sedmi vzhůru a nemám, co dělat. Důvod prostý - soutěž! Jo, v sobotu jedeme na první kolo 'Taneční skupiny roku 2013'. Je to naše zatím první takováhle celostátní soutěž a jsem nervózní už teďka, pořád vymýšlím, jak nás mám všechny nalíčit (my favourite work) a prostě všechno! Cože je hrozně divný, protože já nervozitou nikdy netrpím. Vždycky je to tak, že jdu 10X před výstupem na záchod a pak když máme jít tak se musí pochcat.. :D. Včera jsme konečně dostaly kostýmy a dneska máme poslední tréning před soutěží. Jedeme do Chrudimi a já pořád nemám vyřešíno, jestli pojedu s někým autem nebo jestli mám jet vlakem. A ani nevím, kde to pořádně je (y). Good work.

V posledních dnech jsem se povalovala doma. Mám jarňáky a nechápu, jak to mohlo tak ryhcle utéct o.O. Mamina je nemocná, takže jí pořád lítám do lékarny pro nějaký sajrajty. Sama jsem byla 2x v Hradci Králové u doktora a nakupovat a pořád něco... No a jak jsem si koupila ty nový boty v Praze, takový na klínku, tak mám puchýř přes půlku bříška pod palcem (má anatomie má mezery) a bolí to jako sviňááá :D. V úterý jsem byla venku s Dee Diesliovičovou (nepochopíte) mojí hroudou z hlíny (to už vůbec). Udělali jsme ještě s Márou menší rozruch Na růžku, když jsme lezly do nákupních vozíku a fotily se. No a pak se vymyslela soutěž, kdo si narve do pusy víc arašídových křupek.. LOL!


graphic // blend #1

13. března 2013 v 10:45 | A. |  creations
Dobré ráno, dopoledne:)
Dneska jsem si dělala, a ještě dělám, pořádek ve fotkách a ve všech souborech v počítači a narazila jsem na tohle přání k narozeninám. Dělala jsem ho letos k narozeninám Miley :). Hrozně se mi líbí, nevím proč. Jojo, samochvála smrdí. Byla jsem hrozně uchvácená z těhle fotek co se objevili. Asi bych to teď nedělala tak do oranžova a tak tmavý. Zkoušela jsem nějaké textury a akce v PS. Trvalo mi t +- 30 minut.

Pro zvětšení klikni na obr.
DON'T COPPY!

Váš názor?
A.

outfit nub. 4

12. března 2013 v 17:51 | A. |  inspiration
Brý podvečér!
včera jsem se už neozvala, soráč, byla jsem v divadle na zkoušce a trošku se to protáhlo u skleničky bílýho O:). Protentokrát zase jeden outfit. Mám v plánu dneska minimálně ještě jeden článek, ale uvidíme jak to pujde. Mamka dělá domácí pizzu, pro mě bez sýru, a voní to tady :3.. Mňamka, za chvíli jí celou zdlabu.

set 1


No takže, outfit. Obyč, nudila jsem se a jen tak jsem něco splácala a no! božo! Ty boty a ta kabelka, sáčko'). Co říkáte vy?
A.

10. března 2013 - hodo božo

10. března 2013 v 17:56 | A. |  my life
Uff, nazdár.
Tak jsem se dopracovala k článku. Po nevim jak dlouhé době. Zase. Co jsem dělala? No byla jsem nemocná a zasekala jsem na hraní The Sims 2 a na koukání na MARVELovský filmy. A že jich bylo. Kdybych měla na všechny dělat recenze asi bych se uťukala :D. Nebyl tedy moc čas. Teda spíš jsem byla líná jít jinam než na facebook. Takže souuury. A co se vám tu omlouvám, je to můj blog. Moje věc. Juhůůů, koukám už jsme na 500 návštěvnících. Thanks:3.
Před hodinou jsem přijela z Prahy, byla jsem u babičky a u dědy. A nakupovat O:). Jenom dvoje nový rifle a boty ')). Moje menší úchylka. Mám vám sem nafotit mojí sbírku riflí?
Áhhhh, som sa zamilovala! Ty filmy mi tak zblbli mozek a taky ti herci. A hlavně Downey - koukala jsem i na Sherlocka Holmese a on je tak hodo božo :3. Je mu 47, ale co na tom, uuuuuuh.

Tumblr_lvjress4z41qejrqso1_500_large
tomu říkám chlap '))

outfit nub. 3

1. března 2013 v 19:20 | A. |  inspiration
Čusky fusky
No tak jsem nakonec ochořela.. od včerejška jsem doma. Koukala jsem na filmy a snažila se být v klidu. No i tak by mi byl čert dlužný tu noc. No, nevím kolik jsem toho napsala, ale ty sny... Koukala jsem na capitana americu, hulka a iron mana a potom na kriminálku las vegas a všechno se mi to nějako protnulo a vzniknul z toho fantasmagorickej sen :D. Ou gat. Děkuju za komentáře a návštěvy'))
Outfit. Je z mojí sbírky starších inspirací. Takže jednoduchý na nákupy. Šlo mi hlavně o tu košili a dělala jsem to v době mojí úchylnosti na pletený čepičky. Tak snad se líbí. Já jdu zalíst do postele a léčit se a jestli máte nějaký tipy na brzké vylečení se z virózy tak sem s nimi - čaje, prášky, babský rady. Beru všechno!

shopping day